online site builder

Metodisko darbu autore:
"Peldēšanas nodarbības grūtniecēm un to organizācijas īpatnības"
"1,5 – 5 gadus vecu bērnu vairāku posmu apmācības metodika peldēšanā"
"Akvaterapija – peldēšanas nodarbības cilvēkiem ar izmaiņām balsta un kustību aparātā"


"Jau no bērnības ūdens piesaistīja mani ar savu tīrību un neierobežotajām kustību iespējām. Tas arī ietekmēja profesijas izvēli"

1983. gadā es pabeidzu Volgogradas fizkultūras institūtu peldēšanas trenera – pasniedzēja un ārstnieciskās fizkultūras instruktora specialitātē. Pēc tam strādāju par metodiķi centrā, kur apmāca glābšanu uz ūdens. Ieguvu darba pieredzi , organizējot peldēšanas instruktoru un glābēju apmācības kursus, un nodarbojoties ar bērnu sākotnējo apmācību peldēšanā.
Pēc tam nolēmu pamēģināt pastrādāt sporta nozarē. Sākot ar 1985. gadu vairāk kā 20 gadus nostrādāju sporta skolās, kur nodarbojos ar iesācēju grupām un mācību treniņu grupām.
Man vienmēr ir paticis mācīties, un tāpēc visu šo laiku esmu apmeklējusi un arī tagad apmeklēju dažādus seminārus un kursus, papildinot zināšanas aerobikā, pilates, peldēšanā, jogā un fridaivingā.
Sākot ar 2000. gadu piedalījos visās World Class fitnesa konvencijās. 
Paralēli darbam sporta skolā vienmēr esmu vadījusi fitnesa nodarbības ūdenī un sporta zālē.
No 2006.gada strādāju ārstnieciskajā peldē, bet dzīve nestāv uz vietas un gribas nodarboties ar kaut ko jaunu.
2017.gadā pabeidzu “fridaivinga” instruktora kursus pēc “Molčanova” sistēmas baseinā un atvēru sinhronās peldēšanas grupu. Tagad mūsu pilsētā var nodarboties arī ar tādu sporta veidu. 
Mūsdienās, kad stress un pārmērīga steiga ir parasta parādība, ūdens ir viens no enerģijas avotiem un veselības saglabāšanas līdzekļiem, tāpēc vēlos piesaistīt cilvēkus, kuri to vēl nezina.

© Copyright 2020 Viktorijas Kneses skola - All Rights Reserved